Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NDS E-414 Våtsiktsanläggning
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45232421 Reningsverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Torr- och våtsiktsanläggning för rening av förorenade jordmassor.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 50 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30132300 Sorteringsmaskiner, 43411000 Sorterings- och siktmaskiner, 45232421 Reningsverk, 90522400 Markrening och markbehandling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen