2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undersökningar 2025-2030
Beskrivning: Syftet med denna upphandling är att teckna ett sexårigt avtal med en (1) leverantör som kan genomföra undersökningar av olika slag samt sammanställa och leverera resultat till Mälardalstrafik. Ytterligare information finns i inbjudan till anbudsansökan.
Intern identifierare: 196-2024
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000