2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalanpassning Fatburen 1
Beskrivning: Lokalanpassning för vårdlokaler VC,BVC, BUMM, BUP och allmänna ytor.
Intern identifierare: 24/149
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000