2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fjärrtransport av restavfall Härjedalen, Berg och Bräcke
Beskrivning: Fjärrtransport av restavfall Härjedalen, Berg och Bräcke
Intern identifierare: VMR 2025/133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fjärrtransport av restavfall
Beskrivning: Transport av restavfall från beställarens omlastningsstationer.
Intern identifierare: 1829198-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtal Fjärrtransport restavfall
Beskrivning: Transport av restavfall från beställarens omlastningsstationer
Intern identifierare: 1829199-1