537610-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning – Konsulter för vibrationsmätningar, omgivningskontroller m.m.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulter för vibrationsmätningar, omgivningskontroller m.m.
BeskrivningSträngnäs kommun bjuder in att lämna anbud i upphandling av ramavtal gällande konsulter för vibrationsmätningar, omgivningskontroller m.m.
Intern identifierareTFN/2025:471
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 71313410 Riskbedömning för bygg- och anläggningsarbeten, 71355000 Mätningstjänster, 71620000 Analystjänster, 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000