Upphandlingen avser ny- och underhållsbeläggningar samt reparationer av beläggningar efter grävarbete för Ronneby kommun samt AB Ronneby Industrifastigheter.
Anbudets giltighetstid
Anbud ska vara giltigt till och med 30.6.2020.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44113620 Asfalt, 45233140 Vägarbeten, 45233142 Vägreparationer, 45233220 Ytbehandling av vägar, 45262510 Stenarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbud ska vara giltigt till och med 30.6.20200.