2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivmedel vid pump
Beskrivning: Ramavtal omfattandes bränsle vid pump
Intern identifierare: 25/31
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000