Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utdatatjänster 2019
Referensnummer: KFKS 2019/409
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48444100 Faktureringssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser utdatatjänster för Nacka kommun samt Nacka vatten och avfall.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 600 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48444100 Faktureringssystem, 48811000 System för elektronisk post, 64112000 Posttjänster för brev, 64216120 Elektronisk post, 79999000 Skanning och fakturering, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen