See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamsugning och spolbilstjänster
Beskrivning: Slamsugning och spolbilstjänster
Intern identifierare: KS 24/128
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34951200 Utrustning för slamhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ange upphandlingen namn
Beskrivning: Slamsugning och spolbilstänster
Intern identifierare: 1623615
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Slamsugning och spolbilsstjänster
Beskrivning: slamsugning och spolbilstjänster
Intern identifierare: 1623616