537859-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Kontorshjälp
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
The Swedish EPA calls for Tenders Regarding Procurement of an Albanian Management Support for the Project in Albania
Referensnummer: NV-06904-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79500000 Kontorshjälp
II.1.4.
Kort beskrivning
The Swedish Environmental Protection Agency calls for tenders regarding for the project Supporting Albanian Negotiations in Environment Chapter 27 (SANE27) including:
— employment of a programme coordinator,
— provide support facility service,
— provide office space.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
66150000 Administrativa tjänster avseende finansmarknaden, 75100000 Statsförvaltning, 79211000 Redovisning, 79420000 Managementtjänster, 79610000 Personalförmedling, 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 79999200 Fakturering, 85312300 Vägledning och rådgivning, 90700000 Miljötjänster, 90713000 Miljörådgivning, 98910000 Särskilda tjänster för internationella organisationer och organ
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen