537861-2024 - Resultat
Sverige – Utrustning för medicinsk bildbehandling med ultraljud och doppler – UKG Ultraljud-Klinfys
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUKG Ultraljud-Klinfys
BeskrivningUltraljud till Klinisk fysiologi.
Intern identifierareRJL 2023/846
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33112000 Utrustning för medicinsk bildbehandling med ultraljud och doppler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGENERELL DEL
BeskrivningUKG ultraljud
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGENERELL DEL (1)
BeskrivningUKG Ultraljud
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelIT kravspecifikation