537910-2025 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Administrative support in Kosovo
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAdministrative support in Kosovo
BeskrivningThe assignment consists of comprehensive administrative and procurement support for the implementation of the Sida-financed project ”Continued Cooperation between Swedish Environmental Protection Agency and Kosovo Environmental Protection Agency – Capacity Building on Nature Protection and Environmental Data Use”, during the years 2025--2027.
Intern identifierareNV-00537-25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79500000 Kontorshjälp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000