538029-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reservkraftssystem – Mobila reservkraftsaggregat inkl. fullservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobila reservkraftsaggregat inkl. fullservice
BeskrivningHuddinge Samhällsfastigheter AB inbjuder er att lämna anbud på mobila reservkraftaggregat med tillhörande fullserviceavtal inklusive beredskap enligt de förutsättningar som anges i upphandlingsdokumenten med bilagor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101259:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat