538222-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling avseende Teknisk Projektledare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling avseende Teknisk Projektledare
BeskrivningSpecifik upphandling avseende Teknisk Projektledare Område Ledning och styrning. Kompetensnivå 4
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierareFSN 2025-0276
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningTeknisk Projektledare
Intern identifierare1747022
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
Intern identifierare1747038