2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling internrevision och IT-revisionstjänster
Beskrivning: Upphandling internrevision
Intern identifierare: 25-15576
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212200 Internrevision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument
Beskrivning: Upphandling av internrevision
Intern identifierare: 1732798
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Upphandling internrevision och IT-revisionstjänster
Intern identifierare: 1732944