See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster Säter
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen av Revisionstjänster till Säter kommun i Dalarna! Följande tjänster omfattas av avtalet: - Sakkunnigt biträde till kommunens förtroendevalda revisorer - Sakkunnigt biträde till lekmannarevisorerna i kommunens aktiebolag - Finansiell revision i kommunen och kommunens aktiebolag och stiftelser Läs igenom underlagen för att ta del av mer information!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92731:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision