538327-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning – EttIT - Kringutrustning till nätverksprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEttIT - Kringutrustning till nätverksprodukter
BeskrivningUpphandlingen avser kringutrustning till nätverksprodukter inom EttIT:s befintliga nätverksmiljö.
Intern identifierare24/3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelObligatoriska krav
Beskrivning.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelValfri del
Beskrivningkringutrustning till nätverksprodukter
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKvalificeringskrav