2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsteknik
Beskrivning: Säkerhetsteknik samt tillhörande konsulttjänster för Stockholms Universitets lokaler.
Intern identifierare: SU FV-1091-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 31625000 Inbrotts- och brandlarm, 31625200 Brandlarmssystem, 31625300 Inbrottslarmssystem, 35125300 Övervakningskameror, 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar, 45312000 Installation av larmsystem och antenner, 45312100 Installation av brandlarmssystem, 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Säkerhetsteknik för Stockholms Universitets lokaler.
Intern identifierare: Säkerhetsteknik