Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Uppskattad löptid
Startdatum: 31/01/2025