Huvudsaklig CPV-kod 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att teckna ramavtal om inspektion av byggnadsverk i Göteborg, inom trafikkontorets och park- och naturförvaltningens ansvarsområde.