2. Förfarande
Förfarande
Titel: Åmot 3:3 Östra
Beskrivning: Uppdraget avser nybyggnad av gator och VA-ledningar samt terassering av kvartersmark i exploateringsområdet Åmot 3:3.
Intern identifierare: KS2024/300
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000