2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1083 Omhändertagande av tryckimpregnerat träavfall
Beskrivning: Avser mottagande och omhändertagande av tryckimpregnerat träavfall.
Intern identifierare: 24/68
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90513300 Avfallsförbränning, 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del