2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lärplattform för Barn och Utbildning
Beskrivning: Uddevalla kommun genomför en upphandling av lärplattform och inbjuder härmed till att ansöka om deltagande enligt detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: BUN/2024:769
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del