2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nybyggnation skärmtak och uppställningsplatser, Kungsängen
Beskrivning: FORTV avser upphandla en totalentreprenör för uppförande av skärmtak och uppställningsplatser på Kungsängens garnison.
Intern identifierare: 3957/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45216000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader avsedda för ordningsmakten eller brand- och räddningstjänsten samt militärbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000