538639-2020 - ResultatSverige-SÖDERTÄLJE: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning LSS- och biståndshandläggare
Referensnummer: TI 2020-1043
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantörer inbjuds att lämna anbud Bemanningstjänster LSS-handläggare, biståndshandläggare, socialsekreterare (Södertälje kommun, Nykvarns kommun).
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85321000 Administration inom socialtjänsten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bemanningstjänster LSS-handläggare, biståndshandläggare, socialsekreterare (Södertälje kommun, Nykvarns kommun).