538717-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling avseende Projektledare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling avseende Projektledare
BeskrivningSpecifik upphandling avseende Projektledare, område Ledning och styrning.
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierareK 2025-3197
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningProjektledare
Intern identifierare1708778
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
Intern identifierare1708834