538743-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Konditorivaror
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonditorivaror
BeskrivningJönköping Energi AB upphandlar konditorivaror där uppdraget omfattar beställning och leverans av konditorivaror som frallor, fikabröd, tårtor, bakelser och lunchsallader till beställarens lokaler.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKonditorivaror Torsvik
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112662:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15820000 Skorpor och kex; bakverk och kakor med konserveringsmedel, 15842000 Choklad och sötsaker
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKonditorivaror Jönköping
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112662:Lot:2