538795-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling avseende Business Intelligence-specialist
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling avseende Business Intelligence-specialist
BeskrivningSpecifik upphandling avseende område Systemutveckling kompetensroll Business Intelligence-specialist nivå 4 Beställare Region Stockholm, Hälso- och sjukvårdsförvaltningen
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierareHSN 2025-0392
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningBI-specialist
Intern identifierare1735991
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
BeskrivningBI-Specialist
Intern identifierare1736006