538797-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Tingsryd: Säkerhetstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal säkerhetsteknik - passersystem och inbrottslarm
Referensnummer: 23-007
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende säkerhetsteknik inom passersystem och inbrottslarm.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31625300 Inbrottslarmssystem, 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 35121700 Larmsystem, 42961100 Passerkontrollsystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen