53880-2023 - ÄndringSverige-Södertälje: Spel och leksaker; nöjesparksutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1013 Lek och hobbymaterial
Referensnummer: TI 2022-1013
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37500000 Spel och leksaker; nöjesparksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Katrineholms kommun behöver upphandla ett ramavtal avseende Lek och hobbymaterial. Avtalet ska även omfatta Barnvagnar och barncyklar