53887-2022 - ÄndringSverige-Gävle: Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Evakueringsmoduler till Gävle sjukhus - Etapp 1
Referensnummer: RS 2021/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45215100 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Evakueringsmoduler till Gävle sjukhus - Etapp 1.