Revisorerna i Åmåls kommun inbjuder er att lämna anbud på uppdraget som sakkunniga till kommunens revisorer för granskning av styrelse, nämnder och beredningar. Uppdraget avser räkenskapsåren 2020 t.o.m. 2022, med rätt för beställaren att på option förlänga avtalet ytterligare ett år.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Sakkunnig till kommunens revisorer