2. Förfarande
Förfarande
Titel: Various Onshore Works in NL - PQQ
Beskrivning: See tender
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll