539054-2022 - ÄndringSverige-Sundsvall: Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringsstödskonsulter
Referensnummer: UH-2022-134
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Rekryteringstödskonsulter