2. Förfarande
Förfarande
Titel: Halvautomatiska defibrillatorer
Beskrivning: Upphandlingen gäller ramavtal avseende halvautomatiska defibrillatorer.
Intern identifierare: RS 2024/1421
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33182100 Defibrillator, 33182200 Apparatur för hjärtstimulering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000