2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel i butik
Beskrivning: Ramavtal på livsmedel i butik.
Intern identifierare: UPH/2025:62
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15500000 Mejeriprodukter, 15800000 Diverse livsmedel, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror, 15894000 Behandlade livsmedel, 15896000 Djupfrysta livsmedel, 15897000 Konserverade livsmedel och stridsransoner, 15897200 Konserverade livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000