Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50220000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för järnvägar och annan utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34620000 Rullande materiel
Ytterligare klassificering (cpv): 34630000 Delar till järnvägs-, spårvägslok eller rullande materiel; trafikledningsutrustning för järnvägar
Ytterligare klassificering (cpv): 34631000 Delar till lok eller rullande materiel
Ytterligare klassificering (cpv): 34631300 Tågsäten
Ytterligare klassificering (cpv): 34943000 Tågövervakningssystem