2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hearig Medicinsk Radiologi för Öppenvård Region Västmanland
Beskrivning: Denna inbjudan till hearing gäller upphandling av Medicinsk Radiologi för Öppenvård Region Västmanland. Syftet med hearingen är att ta tillvara på branschens erfarenheter, kunskaper och framtidsvisioner. Den 16 oktober 2024 genomförs hearing i Västerås eller via Microsoft Teams. Vänligen anmäl er till hearingen senast den 6 oktober 2024. För ytterligare information och anmälan se dokument Inbjudan till hearing.
Intern identifierare: IN-IN24-0283
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85150000 Medicinsk bildbehandling