II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 65000000 El-, vatten- och energiverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ombyggnation av vattenmagasin.