2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hissautomater
Beskrivning: Köp av 4 stycken hissautomater till Materialförsörjningen
Intern identifierare: RJL 2024/1978
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42416130 Mekaniska hissar, 42960000 Manöver- och styrsystem, tryckeriutrustning, grafisk utrustning, utrustning för kontorsautomatisering och informationsbehandlingsutrustning, 42965100 Driftssystem för lager, 42968000 Automater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL