539377-2021 - ÄndringSverige-Uddevalla: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkartjänst Larm/Data/Passage
Referensnummer: KS 2021/504
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av larm-, data-, passagearbeten för löpande avrop vid behov under kontraktstiden.