539381-2021 - ÄndringSverige-Umeå: Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konferenser
Referensnummer: 20240
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Umeå kommun upphandlar konferensanläggningar för konferenser i Umeås närområde.