53948-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trästolpar – Sågade trästolpar till gränsmarkering i skog och mark 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSågade trästolpar till gränsmarkering i skog och mark 2025
BeskrivningSågade stolpar i olika dimensioner, längder och träslag. Stolparna används till gränsmarkering i skog och mark.
Intern identifierare2025/141
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928210 Trästolpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella uppgifter (1) (1)
BeskrivningTrästolpar
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde Region Nord
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde Region Mitt
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde Region Syd