2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förlossningsbadkar Hearing
Beskrivning: Vi önskar få information om vad som finns på marknaden vad gäller Förlossningsbadkar
Intern identifierare: 24/824
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 85111320 Förlossningsvård