539625-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Apparatur för MR-undersökning – Magnetkamera
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMagnetkamera
BeskrivningUpphandlingen omfattar två (2) stycken nya Magnetkameror med bur, en (1) styck bur till befintlig magnetkamera och två (2) stycken nya magnetkameror med bur som option.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33111610 Apparatur för MR-undersökning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116125:Lot:1