See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lärplattform
Beskrivning: Halmstads kommun inbjuder er att inkomma med ansökan om att lämna anbud avseende upphandling av lärplattform för enligt nedan skolformer: - Förskola - Grundskola - Gymnasieskola - Vuxenutbildning
Intern identifierare: BUN 2025/174
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av lärplattform för enligt nedan skolformer: - Förskola - Grundskola - Gymnasieskola - Vuxenutbildning
Intern identifierare: 1666625
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: ".MALL Tjänster & Varor Docs"
Intern identifierare: 1690582