See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling DIS - Renovering Edsbergs - K3 Tekniskt stöd El
Beskrivning: Upphandling DIS, systemhandling konsult 3 Tekniskt stöd el "Renovering Edsbergs pumpstation" med option 1 "detaljprojektering" samt option 2 "byggledning el"
Intern identifierare: KF2025-187
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356000 Tekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000