539697-2025 - Resultat
Sverige – Installation (utom programvara) – El, tele, data
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEl, tele, data
BeskrivningRamavtal avseende el, tele, data. Ett kommunövergripande avtal - Lund.
Intern identifierare25/12
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning, 51200000 Installation av mät-, kontroll-, test- och navigeringsutrustning, 51300000 Installation av kommunikationsutrustning, 51600000 Installation av datorer och kontorsutrustning, 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000