2 förband markkabel, varje förband är 1x3x 1200mm2
2 sjökablar som är 3x1x1200m2
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45314310 Kabelläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kabel och sjökable