539724-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Datorrelaterad utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
It-kringutrustning 2020
Referensnummer: 3.3.2-136/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30230000 Datorrelaterad utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kringutrustning och it-tillbehör till datorer och mobila enheter samt AV-produkter som används av stadens medarbetare, elever, brukare och förtroendevalda i stadens olika verksamheter.